LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Data type
oc: Tipe de donadas

en: Services
oc: Servicis

en: Contexts
oc: Contèxtes

en: taxonomy
oc: taxonimia

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Add row
oc: Apondre una linha

en: Entity type
oc: Tipe d'entitat

en: Bundle
oc: Paquet
