LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Services
sk: Služby

en: Contexts
sk: Kontexty

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
