LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Data type
sv: Datatyp

en: Services
sv: Tjänster

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: location
sv: plats

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
