LocalGov Openreferral (2.0.0-beta8) - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Data type
tr: Veri türü

en: Services
tr: Hizmetler (Services)

en: Contexts
tr: Bağlamlar

en: taxonomy
tr: sınıflandırma

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Field mapping
tr: Alan eşleme

en: Add row
tr: Satır ekle

en: Entity type
tr: Varlık tipi

en: Bundle
tr: Paket (bundle)

en: location
tr: konum

en: Field mappings
tr: Alan eşlemeleri
