LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Reset
af: Herstel

en: Vocabulary
af: Woordeskat

en: Apply
af: Pas toe

en: taxonomy
af: taksonomie

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
