LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: ID
am: አይዲ

en: Sort by
am: ደርድር

en: taxonomy
am: ስርዓተ ክፍፍል

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Bundle
am: ቅርቅብ
