LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ar translation catalogue (23 entries)

en: Taxonomy
ar: التصنيف

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Updated
ar: التحديث

en: ID
ar: المعرف ID

en: Data type
ar: نوع البيانات

en: Vocabulary
ar: معجم

en: Desc
ar: تنازلي

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Apply
ar: تطبيق

en: taxonomy
ar: تصنيف

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Add row
ar: إضافة صف

en: Entity type
ar: نوع الكيان

en: Bundle
ar: الحزمة

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: « First
ar: « الأولى

en: Last »
ar: الأخيرة »

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
