LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to az translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
az: Taksanomiya

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Updated
az: Yeniləndi

en: ID
az: İD

en: Vocabulary
az: Lüğət

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Bundle
az: Paket

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
