LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to be translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Reset
be: Скінуць

en: Updated
be: Абноўлена

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Vocabulary
be: Слоўнік

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: taxonomy
be: таксанамія

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: Bundle
be: Набор
