LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to bg translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
bg: Таксономия

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Updated
bg: Обновено

en: Vocabulary
bg: Речник

en: Apply
bg: Търси

en: taxonomy
bg: Таксономия
