LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to bo translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Vocabulary
bo: སྤྱི་མིང

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Services
bo: ཞབས་ཞུ

en: Contexts
bo: ནང་དོན་གོང་འོག

en: taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Add row
bo: ཕྲེང་ཁ་སྣོན་བྱེད་པ།

en: Entity type
bo: དངོས་གཞིའི་རིགས

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
