LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
bs: Taksonomija

en: Vocabulary
bs: Riječnik

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: taxonomy
bs: taksonomija
