LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Taxonomy
ca: Taxonomia

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Data type
ca: Tipus de dada

en: Vocabulary
ca: Vocabulari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Apply
ca: Aplica

en: Services
ca: Serveis

en: taxonomy
ca: taxonomia

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Add row
ca: Afegeix una línia

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Master
ca: Mestre
