LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
cs: Kategorie

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Vocabulary
cs: Slovník

en: Desc
cs: Sestupně

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: ‹ Previous
cs: ‹ Předchozí

en: Next ›
cs: Následující ›

en: Apply
cs: Použít

en: Services
cs: Služby

en: taxonomy
cs: taxonomie

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Entity type
cs: Typ entity

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené
