LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
cy: Tacsonomi

en: Reset
cy: Ailosod

en: Updated
cy: Newidwyd

en: Vocabulary
cy: Geirfa

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: taxonomy
cy: tacsonomi

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
