LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Taxonomy
da: Taksonomi

en: Reset
da: Gendan

en: Updated
da: Opdateret

en: Data type
da: Datatype

en: Vocabulary
da: Ordforråd

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ Previous
da: ‹ Forrige

en: Next ›
da: Næste ›

en: Apply
da: Udfør

en: Contexts
da: Kontekster

en: taxonomy
da: taksonomi

en: Offset
da: Forskydning

en: Machine name
da: Internt navn

en: Field mapping
da: Felt mapning

en: Add row
da: Tilføj række

en: Entity type
da: Entity-type

en: location
da: lokation

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Field mappings
da: Feltkoblinger
