LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to el translation catalogue (18 entries)

en: Taxonomy
el: Ταξινόμηση

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Data type
el: Τύπος δεδομένων

en: Vocabulary
el: Λεξιλόγιο

en: Desc
el: Φθί

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: taxonomy
el: ταξινόμηση

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Entity type
el: Τύπος οντότητας

en: Bundle
el: Ομάδα

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
