LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
eo: Taksonomio

en: Reset
eo: Restarigu

en: ID
eo: Identigilo

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: taxonomy
eo: taksonomio

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: Bundle
eo: Fasko

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
