LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to es translation catalogue (26 entries)

en: Taxonomy
es: Taxonomía

en: Reset
es: Restablecer

en: Updated
es: Actualizado

en: Data type
es: Tipo de dato

en: Vocabulary
es: Vocabulario

en: Sort by
es: Ordenar por

en: ‹ Previous
es: ‹ Anterior

en: Next ›
es: Siguiente >

en: Apply
es: Aplicar

en: Services
es: Servicios

en: Contexts
es: Contextos

en: taxonomy
es: taxonomía

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Field mapping
es: Mapeo del campo

en: Add row
es: Añadir fila

en: Entity type
es: Tipo de entidad

en: Bundle
es: Paquete

en: location
es: ubicación

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Fulltext search
es: Búsqueda por texto completo

en: Master
es: Máster

en: Field mappings
es: Asignaciones de campos
