LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Taxonomy
et: Klassifikatsioon

en: Reset
et: Tühista

en: Updated
et: Uuendatud

en: Data type
et: Andmetüüp

en: Vocabulary
et: Sõnastik

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Apply
et: Rakenda

en: Contexts
et: Kontekst

en: taxonomy
et: taksonoomia

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: Bundle
et: kogum

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav

en: Master
et: Peamine

en: Field mappings
et: Välja mappingud
