LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to eu translation catalogue (21 entries)

en: Taxonomy
eu: Taxonomia

en: Reset
eu: Garbitu

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: ID
eu: IDa

en: Vocabulary
eu: Hiztegia

en: Desc
eu: Beheraka

en: ‹ Previous
eu: ‹ Aurrekoak

en: Next ›
eu: Hurrengoak ›

en: Apply
eu: Ezarri

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Contexts
eu: Testuinguruak

en: taxonomy
eu: taxonomia

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: location
eu: kokapena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
