LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Taxonomy
fi: Luokittelu

en: Reset
fi: Palauta

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Data type
fi: Tietotyyppi

en: Vocabulary
fi: Luokittelu

en: Sort by
fi: Lajittele

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Apply
fi: Käytä

en: Services
fi: Palvelut

en: Contexts
fi: Kontekstit

en: taxonomy
fi: luokittelu

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Add row
fi: Lisää rivi

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: Bundle
fi: Paketti

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: Field mappings
fi: Kenttien mappaukset
