LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to gl translation catalogue (21 entries)

en: Taxonomy
gl: Taxonomía

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Data type
gl: Tipo de dato

en: Vocabulary
gl: Vocabulario

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ Previous
gl: ‹ Anterior

en: Next ›
gl: Seguinte ›

en: Apply
gl: Aplicar

en: Services
gl: Servizos

en: Contexts
gl: Contextos

en: taxonomy
gl: taxonomía

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Entity type
gl: Tipo de entidade

en: Bundle
gl: Paquete

en: location
gl: ubicación

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
