LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Vocabulary
gu: શબ્દભંડોળ

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Entity type
gu: એન્ટિટી પ્રકાર

en: Bundle
gu: બંડલ
