LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to he translation catalogue (24 entries)

en: Taxonomy
he: סיווגים

en: Reset
he: איתחול

en: Updated
he: עודכן

en: Data type
he: סוג נתונים

en: Vocabulary
he: מילון

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Apply
he: החל

en: Contexts
he: הקשרים

en: taxonomy
he: סיווג במילון

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Entity type
he: סוג ישות

en: Bundle
he: חבילה

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Fulltext search
he: חיפוש טקסט מלא

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
