LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to hi translation catalogue (19 entries)

en: Taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Updated
hi: अद्यतित

en: ID
hi: आईडी

en: Data type
hi: आंकड़ा प्रारूप

en: Vocabulary
hi: शब्दावली

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ Previous
hi: ‹ पिछला

en: Next ›
hi: अगला ›

en: Apply
hi: लागू करें

en: taxonomy
hi: वर्गीकरण

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Entity type
hi: इकाई का प्रकार

en: Bundle
hi: पोटली

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
