LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
hr: Taksonomija

en: Reset
hr: Poništi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Data type
hr: Vrsta podataka

en: Vocabulary
hr: Rječnik

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Apply
hr: Primjeni

en: taxonomy
hr: taksonomija

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: Asc
hr: Uzlazno
