LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
hy: Տաքսոնոմիա

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Vocabulary
hy: Բառարան

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ
