LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Taxonomy
is: Flokkun

en: Reset
is: Endursetja

en: Updated
is: Uppfært

en: ID
is: Kenni

en: Data type
is: Gagnategund

en: Vocabulary
is: Orðaforði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: ‹ Previous
is: < Fyrri

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
