LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
jv: Taksonomi

en: Reset
jv: Baléknā

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Vocabulary
jv: Vokabulari

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: taxonomy
jv: taksonomi

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
