LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Vocabulary
ka: ლექსიკონი

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: - All -
ka: - ყველა -
