LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
kn: ವರ್ಗೀಕರಣ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Data type
kn: ದತ್ತಾಂಶ ಬಗೆ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Services
kn: ಸೇವೆಗಳು
