LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Vocabulary
ku: وشەگەل

en: taxonomy
ku: پۆلێن
