LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to lt translation catalogue (15 entries)

en: Taxonomy
lt: Sistematika

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Vocabulary
lt: Žodynas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Services
lt: Paslaugos

en: taxonomy
lt: sistematika

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Add row
lt: Pridėti eilutę

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: Bundle
lt: Paketas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
