LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Taxonomy
lv: Taksonomija

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Vocabulary
lv: Vārdnīca

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: ‹ Previous
lv: ‹ Iepriekšējais

en: Next ›
lv: Nākamais ›

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: taxonomy
lv: taksonomija

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
