LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to mr translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
mr: वर्गीकरण

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Updated
mr: सुधारित

en: ID
mr: आय डी

en: service
mr: सेवा

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: taxonomy
mr: टेक्सोनॊमी

en: Entity type
mr: एंटिटीचा प्रकार

en: Bundle
mr: बंडल
