LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ms translation catalogue (12 entries)

en: Taxonomy
ms: Taksonomi

en: Reset
ms: Set semula

en: Updated
ms: Telah dikemaskinikan

en: Vocabulary
ms: Kosa kata

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: taxonomy
ms: taksonomi

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
