LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ne translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ne: टक्सोनोमी

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Updated
ne: अपडेट गरिएको

en: ID
ne: परिचय

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: ‹ Previous
ne: अघिल्लो

en: Next ›
ne: अर्को

en: Machine name
ne: मशीन नाम

en: Bundle
ne: पोका

en: « First
ne: « पहिलो
