LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Taxonomy
nn: Taksonomi

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
