LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Taxonomy
pl: Kategorie

en: Reset
pl: Resetuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Data type
pl: Typ danych

en: Vocabulary
pl: Słownik

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: ‹ Previous
pl: ‹ Poprzednia

en: Next ›
pl: Następna ›

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Services
pl: Serwisy

en: Contexts
pl: Kontekst

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Add row
pl: Dodaj wiersz

en: Entity type
pl: Typ encji

en: Bundle
pl: Zestaw

en: location
pl: lokalizacja

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Fulltext search
pl: Wyszukiwanie pełnotekstowe

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: Field mappings
pl: Mapowanie pól
