LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to fa translation catalogue (23 entries)

en: Taxonomy
fa: رده بندی

en: Reset
fa: اعاده

en: Updated
fa: به‌روز

en: ID
fa: هویت

en: Data type
fa: نوع داده

en: Vocabulary
fa: لغتنامه

en: Desc
fa: نزولی

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: ‹ Previous
fa: قبلی>

en: Next ›
fa: >بعدی

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Entity type
fa: نوع عنصر

en: Bundle
fa: بسته

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: « First
fa: >>اول

en: Last »
fa: آخر>>

en: Asc
fa: صعودی

en: Master
fa: مدیر
