LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Taxonomy
ps: دژوو يابوټو دويش (ټکسانومي)

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: ID
ps: پېژند

en: Vocabulary
ps: قاموس

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
