LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Taxonomy
sk: Taxonómia

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Vocabulary
sk: Slovník

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Apply
sk: Použiť

en: Services
sk: Služby

en: Contexts
sk: Kontexty

en: taxonomy
sk: taxonómia

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Add row
sk: Pridať riadok

en: Entity type
sk: Typ entity

en: Bundle
sk: Zväzok

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Field mappings
sk: Mapovania polí
