LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Taxonomy
sl: Taksonomija

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Vocabulary
sl: Besedišče

en: taxonomy
sl: taksonomija

en: Machine name
sl: Strojno ime
