LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to sr translation catalogue (5 entries)

en: ID
sr: ИД

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: taxonomy
sr: таксономија

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Bundle
sr: Пакет
