LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Taxonomy
sv: Taxonomi

en: Reset
sv: Återställ

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Data type
sv: Datatyp

en: Vocabulary
sv: Vokabulär

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Apply
sv: Applicera

en: Services
sv: Tjänster

en: Contexts
sv: Sammanhang

en: taxonomy
sv: taxonomi

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Field mapping
sv: Mappning av fält

en: Add row
sv: Lägg till rad

en: Entity type
sv: Objektstyp

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: location
sv: plats

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Fulltext search
sv: Fulltextsökning

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud

en: Field mappings
sv: Fältmappningar
