LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ta translation catalogue (14 entries)

en: Taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Reset
ta: மீளமை

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Vocabulary
ta: சொற்றொகுதி

en: Sort by
ta: வரிசையாக

en: ‹ Previous
ta: ‹ முந்திய

en: Next ›
ta: அடுத்த ›

en: Apply
ta: விண்ணப்பி

en: taxonomy
ta: இனங்கள்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்

en: Bundle
ta: பொதி

en: - All -
ta: - அனைத்தும் -

en: « First
ta: « முதல்

en: Last »
ta: கடந்த »
