LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to th translation catalogue (9 entries)

en: Taxonomy
th: หมวดหมู่

en: ID
th: ไอดี

en: Vocabulary
th: คำศัพท์

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Bundle
th: กลุ่ม

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
