LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: taxonomy
ug: تاكسونومىيە

en: - All -
ug: ھەممىسى
