LocalGov Open Referral (2.1.0) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Taxonomy
ur: درجہ بندی

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹ Previous
ur: › گزشتہ

en: Entity type
ur: Entity کی قسم

en: Bundle
ur: بنڈل

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
